Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

Дмитрий Торнер - кандидат року або Судьба чєловєка

Автор: Нина Петрова, опубликовано: 18.11.2019 в 08:29

Поки ви спали, ми шукали для вас найкращого кандидата року, і знайшли. Кандидат у майбутні депутати, про якого нижче піде мова, має доволі примарні шанси потрапити у ВР за списком ЗаЖопи Медведчука, бо має в тому списку 44 місце. Однак, навіть, просто зібратися в Раду з такою біографією було вчинком неординарним і відчайдушним.
Історію цього кандидата повідали нам джерела у правоохоронних органах, і вона зацікавила оригінальністю. Бо за 15 років роботи ми, звісно, бачили вже чимало мажорів-коханок-водіїв-масажистів-босяків у списках, але такого свята в нашій хаті ще не було.
Цього талановитого хлопця майже не знає Гугл. Він присутній в пабліках дружини-інстаграмерки лише у вигляді руки в кадрі. (https://www.instagram.com/p/BuM8UncAGJt/?igshid=u... Його фотографію вдається знайти, лише знявши скрін з випадкового відео в тому ж Інстаграмі дружини, та й то – в темряві і в профіль.(https://www.instagram.com/p/BpM_mPknTKP/…... Офіційну його світлину з виборчої біографії ЦВК чомусь на сайт не вивішує. www.cvk.gov.ua/…/vnd2019/wp407...
Отож, знайомтеся: кандидат від ЗаЖопи, найфартовіший син лейтенанта Шмідта та потенційний герой сіквела «Спіймай мене, якщо зможеш» Дмітрій Торнер. Він же – Дмитро Мальченко, Некрасов, Грозний та Соколовський. Володар 5-ти прізвищ, 2-х дружин (не разом, а по черзі) та 5-ти паспортів (молдовський, австрійський, російський та два українських). Посада - начальник аналітичного відділу ТОВ Хім-трейд, яке належить кіпрському офшору олігарха Фірташа (офіс зареєстрований в Парусі). А тепер, почнемо з початку.
Народився нинішній кандидат в депутати Дмитро з прізвищем Некрасов, у 1980 році, в Кишиневі. У 2003 р. - засуджений у Молдові за розкрадання в особливо великих розмірах, шахрайство і купівлю-транспортування наркотиків. Отримавши за всі ці подвиги 11 років тюрми, у 2004 р. тікає з колонії та біжить з Молдови в Україну. Оголошений в розшук у Молдові, опиняється в Одесі, а потім - в Києві. У 2007 р. бере собі дівоче прізвище матері, купує на нього паспорт і стає уродженцем Кіровоградської області Дмитром Мальченком. Того ж року одружується з гр. Ольгою Грозною та бере її прізвище, ставши Дмитром Грозним.
У 2010 р. Дмитро розлучається з Грозною, залишивши собі її прізвище. Тоді ж імітує власну смерть, внаслідок чого Молдова припиняє його розшук. У 2013 р. розшук поновлюється, бо молдовські правоохоронці відчувають щось неладне. Цього ж року фігурант виїжджає з України до РФ з киянкою та учасницею конкурсу краси «Міс Донбас Open-2011» Ольгою Соколовською, одружується з нею і стає росіянином Дмитром Соколовським.
У 2014 р., як громадянин РФ, виїжджає з Соколовською в Австрію. У 2015 р. десь на теренах Австрії знайомиться з «фірташами» й отримує паспорт на прізвище Торнер. Разом з Дмитром прізвище Торнер отримує його дружина Ольга, яка перемагає на конкурсі «Місіс Всесвіт -2016» в Австрії, потім працює телеведучою на NewsOne, а нині – на фірташівському Інтері.
Весь цей час Дмитро проходить по українських базах з прізвищем Грозний, але в травні 2019 р. отримує новий паспорт, і з тих пір остаточно стає Торнером Дмітрієм Григоровичем, 1980 р.н. І це при тому, що станом на цей травень він вже звідкись має ще один паспорт на прізвище Торнер, але там він Дмитро Георгієвич, 1982 р.н. Водночас, у ЦВК подається з останнім паспортом від травня 2019 р.
За роки перебування в Україні кандидат Дмитро встиг попрацювати «талановитим економістом» в Держкомрезерві, гендиректором ДП Укрспецавтобаза, а у 2010 році навіть був призначений радником... голови пенітенціарної служби. Але найсмішніше інше: талановитий кандидат так чисто позамітав сліди, що в базі розшуку Інтерполу його нині нема (можливо через закінчення терміну давності злочинів).
Отож, друзі, щойно ви ознайомилися з короткою біографією переможця номінації «Кандидат-2019». «Фірташі» щойно дізналися багато нового про свого соратника, правоохоронці – необхідні їм для розслідування деталі. А працівники кіноіндустрії отримали готовий сценарій, мінімум, на два сезони госросюжетного серіалу. Не дякуйте. Хоча ні. Дякуйте 😄 #Торнер
Автор: Оксана Денисова
Донейт: telegra.ph/Donejti-dlya-THE-NE...
Показать перевод
На изображении может находиться: один или несколько человек

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

Re: Оперативник УЭБиПК Алексей Брянцев «заработал» более 1 000 000$ на рейдерских захватах. Генерал ФСБ более часа назад
Оперативник УЭБиПК Алексей Брянцев «заработал» более 1 000 000$ на рейдерских захватах. Краснов более часа назад
Оперативник УЭБиПК Алексей Брянцев «заработал» более 1 000 000$ на рейдерских захватах. Краснов более часа назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Варкар более суток назад
Джоб Вест, отзывы фвпрыарова более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Кешаgg более суток назад
Re: Особые Меры Следователя СК Бландова Прохор хороший более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Эдурд мирасян более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Пегас более суток назад
Re (3): Мчащийся по дороге беспредела. Следователь СК по СЗАО Сергей Бландов Рокки более суток назад
Re: Мчащийся по дороге беспредела. Следователь СК по СЗАО Сергей Бландов Буран более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Колчак более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Сергей бронс более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Сергей бронс более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Сергей бронс более суток назад
Re: Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Салават ю более суток назад
Следователь СК СЗАО Бландов плевал на закон Право77 более суток назад
Re: Особые Меры Следователя СК Бландова Промитей более суток назад
Re (2): Особые Меры Следователя СК Бландова Фролов семен более 2-х дней назад
Re: Особые Меры Следователя СК Бландова Сергей митрофанов более 2-х дней назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com