Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

Дмитрий Торнер - кандидат року або Судьба чєловєка

Автор: Нина Петрова, опубликовано: 18.11.2019 в 08:29

Поки ви спали, ми шукали для вас найкращого кандидата року, і знайшли. Кандидат у майбутні депутати, про якого нижче піде мова, має доволі примарні шанси потрапити у ВР за списком ЗаЖопи Медведчука, бо має в тому списку 44 місце. Однак, навіть, просто зібратися в Раду з такою біографією було вчинком неординарним і відчайдушним.
Історію цього кандидата повідали нам джерела у правоохоронних органах, і вона зацікавила оригінальністю. Бо за 15 років роботи ми, звісно, бачили вже чимало мажорів-коханок-водіїв-масажистів-босяків у списках, але такого свята в нашій хаті ще не було.
Цього талановитого хлопця майже не знає Гугл. Він присутній в пабліках дружини-інстаграмерки лише у вигляді руки в кадрі. (https://www.instagram.com/p/BuM8UncAGJt/?igshid=u... Його фотографію вдається знайти, лише знявши скрін з випадкового відео в тому ж Інстаграмі дружини, та й то – в темряві і в профіль.(https://www.instagram.com/p/BpM_mPknTKP/…... Офіційну його світлину з виборчої біографії ЦВК чомусь на сайт не вивішує. www.cvk.gov.ua/…/vnd2019/wp40...
Отож, знайомтеся: кандидат від ЗаЖопи, найфартовіший син лейтенанта Шмідта та потенційний герой сіквела «Спіймай мене, якщо зможеш» Дмітрій Торнер. Він же – Дмитро Мальченко, Некрасов, Грозний та Соколовський. Володар 5-ти прізвищ, 2-х дружин (не разом, а по черзі) та 5-ти паспортів (молдовський, австрійський, російський та два українських). Посада - начальник аналітичного відділу ТОВ Хім-трейд, яке належить кіпрському офшору олігарха Фірташа (офіс зареєстрований в Парусі). А тепер, почнемо з початку.
Народився нинішній кандидат в депутати Дмитро з прізвищем Некрасов, у 1980 році, в Кишиневі. У 2003 р. - засуджений у Молдові за розкрадання в особливо великих розмірах, шахрайство і купівлю-транспортування наркотиків. Отримавши за всі ці подвиги 11 років тюрми, у 2004 р. тікає з колонії та біжить з Молдови в Україну. Оголошений в розшук у Молдові, опиняється в Одесі, а потім - в Києві. У 2007 р. бере собі дівоче прізвище матері, купує на нього паспорт і стає уродженцем Кіровоградської області Дмитром Мальченком. Того ж року одружується з гр. Ольгою Грозною та бере її прізвище, ставши Дмитром Грозним.
У 2010 р. Дмитро розлучається з Грозною, залишивши собі її прізвище. Тоді ж імітує власну смерть, внаслідок чого Молдова припиняє його розшук. У 2013 р. розшук поновлюється, бо молдовські правоохоронці відчувають щось неладне. Цього ж року фігурант виїжджає з України до РФ з киянкою та учасницею конкурсу краси «Міс Донбас Open-2011» Ольгою Соколовською, одружується з нею і стає росіянином Дмитром Соколовським.
У 2014 р., як громадянин РФ, виїжджає з Соколовською в Австрію. У 2015 р. десь на теренах Австрії знайомиться з «фірташами» й отримує паспорт на прізвище Торнер. Разом з Дмитром прізвище Торнер отримує його дружина Ольга, яка перемагає на конкурсі «Місіс Всесвіт -2016» в Австрії, потім працює телеведучою на NewsOne, а нині – на фірташівському Інтері.
Весь цей час Дмитро проходить по українських базах з прізвищем Грозний, але в травні 2019 р. отримує новий паспорт, і з тих пір остаточно стає Торнером Дмітрієм Григоровичем, 1980 р.н. І це при тому, що станом на цей травень він вже звідкись має ще один паспорт на прізвище Торнер, але там він Дмитро Георгієвич, 1982 р.н. Водночас, у ЦВК подається з останнім паспортом від травня 2019 р.
За роки перебування в Україні кандидат Дмитро встиг попрацювати «талановитим економістом» в Держкомрезерві, гендиректором ДП Укрспецавтобаза, а у 2010 році навіть був призначений радником... голови пенітенціарної служби. Але найсмішніше інше: талановитий кандидат так чисто позамітав сліди, що в базі розшуку Інтерполу його нині нема (можливо через закінчення терміну давності злочинів).
Отож, друзі, щойно ви ознайомилися з короткою біографією переможця номінації «Кандидат-2019». «Фірташі» щойно дізналися багато нового про свого соратника, правоохоронці – необхідні їм для розслідування деталі. А працівники кіноіндустрії отримали готовий сценарій, мінімум, на два сезони госросюжетного серіалу. Не дякуйте. Хоча ні. Дякуйте 😄 #Торнер
Автор: Оксана Денисова
Донейт: telegra.ph/Donejti-dlya-THE-N...
Показать перевод
На изображении может находиться: один или несколько человек

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

Re: обнал через ЧОП - Коншин Александр Борисович fireer более 5 часов назад
Re: обнал через ЧОП - Коншин Александр Борисович fireer более 5 часов назад
О создании первой в мире вакцины от COVID-19 ПавелМ. более суток назад
Re: Школов прикроет Старостина Godhank5233 более 2-х дней назад
Чеглаков Сергей Владимирович gypsyCamp более 2-х дней назад
Топорин Роман Алексеевич GoldRiver более 2-х дней назад
Дегтярёв Александр Петрович GoldRiver более 2-х дней назад
Лукашенко проиграл выборы aris более 2-х дней назад
обнал через ЧОП - Коншин Александр Борисович кошнич-а-б-обнал более 3-х дней назад
С панели – в Телеграмм-блогеры. Ирина Гриб на службе у Кивана Александр Афанасьев более 3-х дней назад
Конец тайги! Вера Мудрова более 3-х дней назад
Re: Как украсть своего ребенка. И как найти помощников в этом деле. Почему ты такой серьезный более 3-х дней назад
Кто такая Ольга Дворянчикова и как «защитница» предпринимателей превратилась в помощницу рейдеров? hokkon более 6 дней назад
Россия, пришли боевиков! aris более 6 дней назад
Алина Старостина заказала папу sergey23 более недели назад
Как дела в СЗТУ? BadBoy более недели назад
Школов прикроет Старостина Владислав Розанов более недели назад
ОП "Актив Безопасность" и лично Коншин Александр Борисович ворует у клиентов актив безопасность более недели назад
судебный пристав Шаматиенко Александр Иванович может 10 раз списать один долг фсспсовсемохренели более недели назад
Марина Чайка нечаянно вскрыла всю подноготную Кати Гордон xenin более недели назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com