Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

На Вінниччині кандидат в народні депутати Олег Мейдич купував голоси по 200 грн

Автор: капарапапапа, опубликовано: 21.07.2019 в 21:59

На Вінниччині було зафіксовано факт підкупу виборців. За інформацією поліції, 170 громадян отримали за свої голоси по 200 гривень. Наразі вилучено та досліджуються зошити, в яких записано перелік таких осіб. Відкрите кримінальне провадження.
Як повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області, до них надійшла інформація, що у Погребищенському районі неподалік виборчої дільниці жінка збирає підписи з людей, які напередодні виборів отримали по 200 гривень в обмін на голос за одного з кандидатів. На місці події слідчо-оперативна група поліції затримала 54-річну правопорушницю. У неї вилучили списки з прізвищами людей, які отримали гроші, та копії їх паспортів. За таке правопорушення за ст. 160 Кримінального кодексу України передбачено покарання – до 7 років позбавлення волі.
Виконуючий обов’язки керівника поліції Вінниччини Руслан Мороз зазначив, що це найбільш суттєве порушенням виборчого процесу, що було зафіксовано.
– По Погребищенському району сьогодні працювала слідчо-оперативна група. Нам повідомили щодо підкупу мешканців по 18-му округу, які протягом липня отримували по 200 гривень – приблизно 170 мешканців – і на сьогоднішній день вони повинні були виходити з дільниць і розписуватись за те, що вони проголосували саме за того кандидата, – говорить Руслан Мороз.
Проти жінки, яка збирала підписи для підтвердження того, що люди проголосували за зазначеного кандидата, відкрито кримінальне провадження.
За нашими джерелами за підкупом виборців стоїть один із кандидатів в народні депутати Олег Мейдич. Зокрема зафіксовано підкуп виборців у селах Паріївка, Даньківка, Райки, Володимирівка, Тягун, Жорнище, Юшківці, Балабанівка, Якимівка, Бугаявка, Чернявка, Човновиця, Чагіа, Бабин, Сорока, Паріївка, Сороки та інші.
Зазначимо, що це не перше повідомлення про підкуп виборців Олегом Мейдичем.
Протягом червня по 18 округу, до якого входять Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський та Іллінецький райони, їздила машина із написом ГО «Соціальні ініціативи Мейдича Олега», з якої роздавали пакети з такими ж написами. У пакетах була курятина та по дві заморожені піци.
Доречі, працівники «Ладижинської птахофабрики» Юрія Косюка повідомляють, що за наказом керівництва служби експорту частина бракованої продукції, у якій виявлені небезпечні для життя речовини (утилізація якої занадто дорого коштує): вміст антибіотиків у 100 разів вищий норми, м'ясо заражене хвороботворними бактеріями, перевищення вмісту трансгенних жирів, аміаку, солей амонію, які викликають рак та інші смертельно небезпечні хвороби, було передано для роздачі безкоштовно для жителів округу кандидату у народні депутати по 18 виборчому округу Олегу Мейдичу, а це 5 рефрижераторів курячих окороків. За це Олег Мейдич підписав угоду із Косюком – власником «Наша ряба» про входження у Верховній Раді України в його групу.
Цікавим є той факт, що роздавали курятину на обмін. Копію паспорту міняли на пайок. Це є серйозним порушенням закону про захист персональних даних! Але нехтувати законом, Мейдичу не звикати.
Більшість вінничан знають, що Олег Мейдич – це колишній кримінальний авторитет на прізвисько «Монгол».
Декому Олег Мейдич був відомий, як директор Калинівського маслозаводу, але як свідчать вінницькі газети, місцеві пам’ятають його як відомого на початку 2000-х кримінального авторитета.
«Монгол був затриманий за зберігання зброї та за скоєння кількох інших злочинів. Але суддя прийняв рішення про те, щоб його звільнити. Я хотів би звернутися до судді, щоб він тепер допоміг нам його шукати. І це не поодинокий випадок, коли факт законності випливає з інших критеріїв», – зазначив тодішній голова МВС у Вінницькій області Василь Дремлюга в коментарі газеті «Місто» №30 за 20 липня 2005 року.
Один із найгучніших випадків було вбивство охоронця кримінального авторитета Монгола. На всіх передовицях вінницьких газет засвітилась саме ця історія.
До речі кримінальні авторитети, які сунуться до влади від «Батьківщини» - це системне явище. Минулого тижня Президент України Володимир Зеленський зі скандалом вигнав під час наради секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка. Ярослав Годунок також є кандидатом у народні депутати у мажоритарному окрузі №98 від партії Батьківщина. А шлейф кримінального минулого за Годунком тягнеться не менший ніж за Мейдичем.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

Нефтегазовые выставки Ура Ура более 10 часов назад
Секретные дачи для генералов Компромат.Ru более 17 часов назад
Дачи для генералов Компромат.Ру более 17 часов назад
Земля для генералов Коммерсант.Ру более 17 часов назад
Заказное дело против предпринимателя Ремизова Константина ГСУ Москвы 2020 более суток назад
По итогам голосования ПавелМ. более 2-х дней назад
Секретов больше нет. Оборона Украины продана Новалист более 3-х дней назад
Re: В Курске Шмыгалев со своим Инстепом доламывает завод КЗТЗ Павеллл более 4-х дней назад
Re: Как чиновники из конфетки дерьмо делают. Кремплен более 4-х дней назад
Беспредел в Белоруссии arn более 5 дней назад
Высокий брюнет в чёрном ботинке weiry более 5 дней назад
«Бутер» с американской начинкой kihocic более 5 дней назад
Взбесившийся гегемон Новалист более 5 дней назад
Глава ФПБК Виталий Бородин: "Я в расстрельных списках" gargulia более 6 дней назад
Юрист Павел Куфтырев под прикрытием экозащиты продолжает рейдерские захваты ЮКРЕЙН КОМПРОМАТ более 6 дней назад
Как чиновники из конфетки дерьмо делают. K.M. более недели назад
Кому и когда прилетит «ответка» за вирус Новалист более недели назад
Уродцы с ГРУ: Игорь Костюков и его шарашкина конторка SVR2020 более недели назад
Бондарев Андрей Васильевич Com71 более 2-х недель назад
Вот так лжеэкологи и лжепатриоты пот патронажем властей бизнес на малых народах делают… Kira Ivfnetc более 2-х недель назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com