Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

На Вінниччині кандидат в народні депутати Олег Мейдич купував голоси по 200 грн

Автор: капарапапапа, опубликовано: 21.07.2019 в 21:59

На Вінниччині було зафіксовано факт підкупу виборців. За інформацією поліції, 170 громадян отримали за свої голоси по 200 гривень. Наразі вилучено та досліджуються зошити, в яких записано перелік таких осіб. Відкрите кримінальне провадження.
Як повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області, до них надійшла інформація, що у Погребищенському районі неподалік виборчої дільниці жінка збирає підписи з людей, які напередодні виборів отримали по 200 гривень в обмін на голос за одного з кандидатів. На місці події слідчо-оперативна група поліції затримала 54-річну правопорушницю. У неї вилучили списки з прізвищами людей, які отримали гроші, та копії їх паспортів. За таке правопорушення за ст. 160 Кримінального кодексу України передбачено покарання – до 7 років позбавлення волі.
Виконуючий обов’язки керівника поліції Вінниччини Руслан Мороз зазначив, що це найбільш суттєве порушенням виборчого процесу, що було зафіксовано.
– По Погребищенському району сьогодні працювала слідчо-оперативна група. Нам повідомили щодо підкупу мешканців по 18-му округу, які протягом липня отримували по 200 гривень – приблизно 170 мешканців – і на сьогоднішній день вони повинні були виходити з дільниць і розписуватись за те, що вони проголосували саме за того кандидата, – говорить Руслан Мороз.
Проти жінки, яка збирала підписи для підтвердження того, що люди проголосували за зазначеного кандидата, відкрито кримінальне провадження.
За нашими джерелами за підкупом виборців стоїть один із кандидатів в народні депутати Олег Мейдич. Зокрема зафіксовано підкуп виборців у селах Паріївка, Даньківка, Райки, Володимирівка, Тягун, Жорнище, Юшківці, Балабанівка, Якимівка, Бугаявка, Чернявка, Човновиця, Чагіа, Бабин, Сорока, Паріївка, Сороки та інші.
Зазначимо, що це не перше повідомлення про підкуп виборців Олегом Мейдичем.
Протягом червня по 18 округу, до якого входять Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський та Іллінецький райони, їздила машина із написом ГО «Соціальні ініціативи Мейдича Олега», з якої роздавали пакети з такими ж написами. У пакетах була курятина та по дві заморожені піци.
Доречі, працівники «Ладижинської птахофабрики» Юрія Косюка повідомляють, що за наказом керівництва служби експорту частина бракованої продукції, у якій виявлені небезпечні для життя речовини (утилізація якої занадто дорого коштує): вміст антибіотиків у 100 разів вищий норми, м'ясо заражене хвороботворними бактеріями, перевищення вмісту трансгенних жирів, аміаку, солей амонію, які викликають рак та інші смертельно небезпечні хвороби, було передано для роздачі безкоштовно для жителів округу кандидату у народні депутати по 18 виборчому округу Олегу Мейдичу, а це 5 рефрижераторів курячих окороків. За це Олег Мейдич підписав угоду із Косюком – власником «Наша ряба» про входження у Верховній Раді України в його групу.
Цікавим є той факт, що роздавали курятину на обмін. Копію паспорту міняли на пайок. Це є серйозним порушенням закону про захист персональних даних! Але нехтувати законом, Мейдичу не звикати.
Більшість вінничан знають, що Олег Мейдич – це колишній кримінальний авторитет на прізвисько «Монгол».
Декому Олег Мейдич був відомий, як директор Калинівського маслозаводу, але як свідчать вінницькі газети, місцеві пам’ятають його як відомого на початку 2000-х кримінального авторитета.
«Монгол був затриманий за зберігання зброї та за скоєння кількох інших злочинів. Але суддя прийняв рішення про те, щоб його звільнити. Я хотів би звернутися до судді, щоб він тепер допоміг нам його шукати. І це не поодинокий випадок, коли факт законності випливає з інших критеріїв», – зазначив тодішній голова МВС у Вінницькій області Василь Дремлюга в коментарі газеті «Місто» №30 за 20 липня 2005 року.
Один із найгучніших випадків було вбивство охоронця кримінального авторитета Монгола. На всіх передовицях вінницьких газет засвітилась саме ця історія.
До речі кримінальні авторитети, які сунуться до влади від «Батьківщини» - це системне явище. Минулого тижня Президент України Володимир Зеленський зі скандалом вигнав під час наради секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка. Ярослав Годунок також є кандидатом у народні депутати у мажоритарному окрузі №98 від партії Батьківщина. А шлейф кримінального минулого за Годунком тягнеться не менший ніж за Мейдичем.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

Кто правит Приморьем... Петровы и компания более 15 часов назад
Коррупция с размахом remicoge более 17 часов назад
О национальных проектах ПавелМ. более 20 часов назад
Утром - деньги, поставки - когда-нибудь: стратегия успеха «Коминвест-АКМТ» kompronat321 более суток назад
Утром - деньги, поставки - когда-нибудь: стратегия успеха «Коминвест-АКМТ» puddin123 более суток назад
RxhveloCoeriewymwv grhoDeaxy более суток назад
В рубрику: эскортницы нашего городка. Инна Головко Golovra Inna более 2-х дней назад
В рубрику: эскортницы нашего городка. Инна Головко Инна Головко более 2-х дней назад
Re (2): Убытки и «темные делишки»? Почему Анатолий Шмыгалев оказался проблемным воронежским бизнесменом? Ответ Толика более 2-х дней назад
Re: Аферист, рецидивист и активист в одном флаконе - Дмитрий Легошин vassermanov более 2-х дней назад
Re: Активист Дмитрий Легошин возглавит гей парад в Москве! vassermanov более 2-х дней назад
Логово олигархов: где живут хозяева города Гордеев более 2-х дней назад
На что обратить внимание при выборе мфо? Ольга Моревич более 3-х дней назад
hdvhrgsfiflflullyvepcxn geslavads более 3-х дней назад
Re: зато деньги платят Мебель более 3-х дней назад
Донецкая ложь Deutsche Welle против или за более 3-х дней назад
Re: Скандального воронежского бизнесмена А. Шмыгалева не взяли в жюри ущербного промышленного "Форума Столля" Нечаефф более 4-х дней назад
Re (2): Убытки и «темные делишки»? Почему Анатолий Шмыгалев оказался проблемным воронежским бизнесменом? Нечаефф более 4-х дней назад
Re: Злобная семейка: воронежский депутат-бизнесмен А. Шмыгалев и его жена М. Табачникова хотят завладеть Петровским пассажем за копейки? Нечаефф более 4-х дней назад
Re: ООО «Инстеп» - его накажут Нечаефф более 4-х дней назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com