Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

БУДНІ ЧЕСНОГО АКТИВІСТА АНАТОЛІЯ БУДНІКА

Автор: porararara, опубликовано: 07.06.2019 в 09:31

Сьогодні в Україні модним трендом для залякування, «віджиму» бізнесу та просто облиття брудом є замовні акції так званих «псевдоактивістів».
Яскравою постаттю серед таких «псевдоактивістів» є Анатолій Буднік, який позиціонує себе як активний учасник Майдану та ярий борець з корупцією.
Однак борцем з корупцією його явно назвати не можна, це все одно, що бджоли будуть боротися з медом.
Анатолій Буднік – це особа, яка жодного дня ніде не працювала, їй не відомий щоденний труд простого громадянина, оскільки на своє розкішне життя цей дядько заробляє тим, що професійно влаштовує масові проплачені акції протесту за участю декількох десятків молодиків одягнених у камуфляжну форму.
Особисто він є куратором всіх цих замовних пікетів та акцій протесту, на яких особа, яку замовили, в залежності від «обʼєму замовлення», яке коштує чималу кількість доларів, поливається брудом та брехнею, називається корупціонером та хабарником.
Саме з цією метою Анатолієм Будніком було створено ряд громадських організацій та асоціацій, які прикриваючись ідеями Майдану, займаються вимаганням, залякуванням та шахрайством.
За сумісництвом Анатолій Буднік є також бухгалтером своїх шахрайських громадських організацій, оскільки отримавши кошти за проплачену акцію, він особисто розраховується з такими як він непрацюючими ледарями, які одягли камуфляжну форму, вийшли на вулиця, чи прийшли до певної установи, покричали, створили шоу та отримали за це гроші. Звісно, що Буднік забирає левову частку грошей, а підлеглі йому крикуни отримують особисто від нього за кожну годину по 200-300 гривень, звісно в залежності від дій, оскільки, якщо треба «побешкетувати» це коштує вдвічі або втричі дорожче.
В залежності від замовлення та масштабності проведеної акції Анатолій Буднік не обмежується лише Києвом, та залюбки завітає до будь-якого регіону України.
Були випадки коли Анатолій Буднік відверто вимагав у бізнесменів грошові кошти задля гарантування у подальшому безперешкодно здійснювати підприємницьку діяльність, суму озвучувались у декілька десятків тисяч доларів.
З достовірних джерел стало відомо, що саме Анатолій Буднік здійснював рейдерський захват деяких приватних фірм в Києві, а також всеукраїнської організації, яка захищає права мешканців гуртожитків.
Ні для кого не секрет, що Анатолій Буднік є кишеньковим найманцем олігархів, які кришують контрабанду та «горіхову мафію». Це саме він влаштовував акції протесту на Одеській митниці, звісно за кошти олігархів.
Нажаль, ось такі «кишенькові» активісти-шахраї відстоюють не ідеї Майдану та демократії, а злочинним шляхом рейдерські захоплюють підприємства, здійснюють замовні проплачені акції та мітинги.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

ЖИЗНЬ И УДИВИТЕЛЬНЫЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ ГРАЖДАНИНА ЛЕГОШИНА капарапапапа более суток назад
как судья Белкина Вера (Дорогомиловский суд) взяла бабло у вора в законе nevznachay более 2-х дней назад
День упования Алик Бахши более 2-х дней назад
Re (2): ООО Орион — воровство на оборонке Светлана Борисовна более 3-х дней назад
Re: ООО Орион — воровство на оборонке Светлана Борисовна более 3-х дней назад
Клан Ониани-Хахалевы и «ОБД»: кто стоит за разорением и арестом застройщика Олега Георгизова в Краснодаре Колобкоff более 4-х дней назад
Грузинський Легіон – від героїзму до мародерства? dada33333 более 5 дней назад
Внимание, мошенники! Елена и Анна Касьяненко ответят за махинации с наследством покойного донского депутата dada33333 более 5 дней назад
КОМПАНИЯ IQDEMY UKRAINE: ИНФОРМАЦИЯ, ОТЗЫВЫ О РАБОТОДАТЕЛЕ IQDEMY UKRAINE dada33333 более 5 дней назад
Сотрудник EMC Лихачев Павел Алексеевич украл у работодателя 13 млн рублей dada33333 более 5 дней назад
Re (2): В Приморье власти продолжают ПЛЮЩИТЬ удэгейцев! viktory более 5 дней назад
Ртутная коррупция Ecolog28 более 6 дней назад
Бандит-сепаратист «Костя Калоша» пробивает очередное дно капарапапапа более недели назад
ПОЛИЦИЯ ПРИЛУК «КРЫШУЕТ dada33333 более недели назад
Сможет ли ВРИО Санкт-Петербурга стать губернатором при таких "налоговых" кадрах... MarinaPiter78 более недели назад
Экс-регионал Атрошенко хочет через «Слугу народа» завести в Раду свою марионетку Татьяну Бойко dada33333 более недели назад
Первое профессиональное назначение Зеленского: что известно о новом руководителе службы внешней разведки Украины Владиславе Бухареве dada33333 более недели назад
Эксперт раскритиковал планы Зеленского отложить рынок электроэнергии на год popoyryrfff более недели назад
Информация посвящена длящемся преступлении совершаемое организованной преступной группой по предварительному сговору. В январе 2001 года было зарегистрировано ООО «ТЕРИОКИ», в конце ноября 2002 года предприятию было присвоено ОГРН. В 2009 году ООО «ТЕРИОК patatata более недели назад
ГЕНЕРАЛ СЛЕДСТВЕННОГО КОМИТЕТА КРЫШУЕТ БАНДУ РЕЙДЕРОВ nanafa 4444 более недели назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com