Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

БУДНІ ЧЕСНОГО АКТИВІСТА АНАТОЛІЯ БУДНІКА

Автор: porararara, опубликовано: 07.06.2019 в 09:31

Сьогодні в Україні модним трендом для залякування, «віджиму» бізнесу та просто облиття брудом є замовні акції так званих «псевдоактивістів».
Яскравою постаттю серед таких «псевдоактивістів» є Анатолій Буднік, який позиціонує себе як активний учасник Майдану та ярий борець з корупцією.
Однак борцем з корупцією його явно назвати не можна, це все одно, що бджоли будуть боротися з медом.
Анатолій Буднік – це особа, яка жодного дня ніде не працювала, їй не відомий щоденний труд простого громадянина, оскільки на своє розкішне життя цей дядько заробляє тим, що професійно влаштовує масові проплачені акції протесту за участю декількох десятків молодиків одягнених у камуфляжну форму.
Особисто він є куратором всіх цих замовних пікетів та акцій протесту, на яких особа, яку замовили, в залежності від «обʼєму замовлення», яке коштує чималу кількість доларів, поливається брудом та брехнею, називається корупціонером та хабарником.
Саме з цією метою Анатолієм Будніком було створено ряд громадських організацій та асоціацій, які прикриваючись ідеями Майдану, займаються вимаганням, залякуванням та шахрайством.
За сумісництвом Анатолій Буднік є також бухгалтером своїх шахрайських громадських організацій, оскільки отримавши кошти за проплачену акцію, він особисто розраховується з такими як він непрацюючими ледарями, які одягли камуфляжну форму, вийшли на вулиця, чи прийшли до певної установи, покричали, створили шоу та отримали за це гроші. Звісно, що Буднік забирає левову частку грошей, а підлеглі йому крикуни отримують особисто від нього за кожну годину по 200-300 гривень, звісно в залежності від дій, оскільки, якщо треба «побешкетувати» це коштує вдвічі або втричі дорожче.
В залежності від замовлення та масштабності проведеної акції Анатолій Буднік не обмежується лише Києвом, та залюбки завітає до будь-якого регіону України.
Були випадки коли Анатолій Буднік відверто вимагав у бізнесменів грошові кошти задля гарантування у подальшому безперешкодно здійснювати підприємницьку діяльність, суму озвучувались у декілька десятків тисяч доларів.
З достовірних джерел стало відомо, що саме Анатолій Буднік здійснював рейдерський захват деяких приватних фірм в Києві, а також всеукраїнської організації, яка захищає права мешканців гуртожитків.
Ні для кого не секрет, що Анатолій Буднік є кишеньковим найманцем олігархів, які кришують контрабанду та «горіхову мафію». Це саме він влаштовував акції протесту на Одеській митниці, звісно за кошти олігархів.
Нажаль, ось такі «кишенькові» активісти-шахраї відстоюють не ідеї Майдану та демократії, а злочинним шляхом рейдерські захоплюють підприємства, здійснюють замовні проплачені акції та мітинги.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

"ЧП. Расследование": "Падшие против павших" Новалист 27 минут назад
Re (2): "Dentsu Aegis Network" и "Action" –пора вернуть деньги государству! Хозяев обнальных контор - Матвеева Кирилла , Полякова Олега, Бодренко Дмития и решалу Родионова Дмиртрия , под суд! Маша Распутина более суток назад
Re: "Dentsu Aegis Network" и "Action" –пора вернуть деньги государству! Хозяев обнальных контор - Матвеева Кирилла , Полякова Олега, Бодренко Дмития и решалу Родионова Дмиртрия , под суд! Маша Распутина более суток назад
"Dentsu Aegis Network" и "Action" –пора вернуть деньги государству! Хозяев обнальных контор - Матвеева Кирилла , Полякова Олега, Бодренко Дмития и решалу Родионова Дмиртрия , под суд! Маша Распутина более суток назад
Внимание! ООО АТП-СпецТачки Уфа! Развод с грузоперевозками! ИП Хазиев И.Д. ИП Мухаметгалиев - мошенники! Сергей В. более 3-х дней назад
По ситуации ПавелМ. более 6 дней назад
В Приморском крае такая же история... Dmitriy более недели назад
Топорина Романа Алексеевича. Андерей72 более недели назад
Турки к 21 мая перекладывают ответственность за предательство крымских татар и черкесов на Россию Новалист более недели назад
1. Демократия – что это? Какая демократия справедливей? NirkoLavren более недели назад
Фролов Дмитрий Николаевич Алекс 1325 более недели назад
Re: Береговая ушла, но дело ее живет, а берега путают теперь новые лица из столицы BadBoy более недели назад
Граждане Узбекистана извиняются за своего соотечественника, оскорбившего День Победы Новалист более 2-х недель назад
Береговая ушла, но дело ее живет, а берега путают теперь новые лица из столицы Nabludatel более 2-х недель назад
Коронaвирус взялся за элиту Новалист более 2-х недель назад
Забытая помощь забытого союзника Новалист более 2-х недель назад
Критически опасные нарративы России Новалист более 3-х недель назад
Вечеринки Котова Андрея и братьев Лаптинских Никиты и Бориса Ирина Конева более 3-х недель назад
Новая работа для оппозиции Новалист более 3-х недель назад
Криминальный сотрудник Орлов Михаил Викторович Palkovvodec более 3-х недель назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com