Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

Андрій Єрмак примушує The Walt Disney Company до партнерських стосунків

Автор: АНТИКОР и КОМПРОМАТ, опубликовано: 06.05.2019 в 20:51

Навіть такі світові гіганти кіноіндустрії як Walt Disney мусять в Україні грати за «правилами» місцевої корупції та місцевих корупціонерів. Інакше – на «великий та потужний» український кіноринок їх просто не пустять. Може трапитись, що умовний Антимонопольний комітет не дасть згоди, чи побачить змову у законних діях компанії. АМКУ взагалі може чимало зробити заради вигоди «своїх».
Нещодавно Walt Disney Company завершила придбання кінокомпанії 21st Century Fox за $71,3 млрд. Згоду на проведення зазначеної угоди погодила Європейська комісія, США, антимонопольні органи в Австралії, Канаді, Китаї, Коста-Ріці, Індії, Сербії, Японії, Росії, Тайвані, Туреччині, Філіппінах, ПАР, Ізраїлі, Південній Кореї та ін. Дозвіл на концентрацію надав і Антимонопольний комітет України.
Хоча, як надав… Не на папері, але на ділі АМКУ поставив The Walt Disney Company вимогу укласти угоду про дистрибуцію фільмів на території України з іншою компанією. І лише за такої умови АМК надав дозвіл на укладення угоди. І така компанія одразу сплила - український «продюсер» Андрій Єрмак повідомив що він та компанія MMD отримали права дистрибуції кінофільмів The Walt Disney Company. Збіг?
Окремої уваги заслуговує утаємниченість висунутої вимоги АМКУ міжнародній компанії. Яка мета, такої вимоги? Чого досягнув АМКУ? Фактично, під егідою недопущення монополізації ринку кінопродукції АМКУ своїми руками передав права дистрибуції монополісту-кінопрокатнику із сумнівною репутацією та монополісту-виробнику. Саме про це говорять факти.
АМКУ і MMD
Антимонопольний комітет України має бути незалежним держорганом із спеціальним статусом, чия функція - захищати конкуренцію в підприємництві взагалі і в сферах державних закупівель зокрема. В основному АМК проводить свою діяльність відповідно до двох основних законів - «Про захист економічної конкуренції» та «Про здійснення державних закупівель».
Український кінематограф, створений за підтримки Держкіно (і повністю або частково за рахунок державного бюджету), може вважатися держзакупівлями, і в цьому випадку в першу чергу АМК повинні цікавити можливі картельні змови між учасниками держзакупівель - тобто продакшенами. Але перше питання, яке стоїть на порядку денному сьогодні в АМКУ: демонстрація кіно. Збіг?
Крім того, що послужний список АМК України в нинішній ітерації (Юрій Терентьєв очолює відомство з 19 травня 2015 року) - дуже барвистий, і про роботу органу можна поцікавитися у тютюнової індустрії, у енергетиків, у фарм-індустрії і не тільки, в принципі залучення державної влади до вирішення суто внутрішніх суперечок і конфліктів матиме наслідком те, що вирішать багато всього і зовсім не так, як очікувалося.
Тепер поговоримо стосовно «щасливчиків», яким випав щасливий диснеївський квиток.
Компанія MMD входить до «Мультіплекс-Холдинг», який володіє мережею кінотеатрів «Мультіплекс». Власником «Мультіплекс-Холдинг» є Володимир Трофименко, відомий корупційним скандалом про постачання нафтопродуктів Міноборони України, у результаті яких державі завдано збитків на суму 149 млн. грн. НАБУ оголошувало підозру та затримувало Володимира Трофименка.
«Мультіплекс-Холдинг» займає монопольне становище на ринку кінопрокату та знаходиться у тісній кооперації із монополістом на ринку виробництва кіно компанією FILM.UA. Обидві компанії зацікавлені в розвитку дистрибуції фільмів та мають як окремі дистриб’юторські компанії (MMD, FILM.UA Distribution), так і спільну - MMD-UA.
Єрмак та контроль ринку
Як ми вже зазначали, лобіював та «просував» компанію Трофименка «продюсер», а тепер ще й дистриб’ютор, а також юрист і на всі руки майстер Андрій Єрмак. Він називає себе другом новообраного Президента Володимира Зеленського.
Адрій Єрмак – засновник кількох десятків компаній різного профілю. Серед них є і компанію міжнародної співпраці, як Асоціація «Україно-грузинське співробітництво в сфері іноземного інвестування» або ТОВ «Українсько-грузинська медійна компанія», так і місцевих ГО типу «Асоціація підприємців Києва».
Багато років, 5, 6 і 7 скликання Єрмак був помічником на платній основі у нардепа від «Партії Регіонів» Ельбруса Тедеєва.
У 2018 році Міністерство культури виплатило з дербюджету майже 25 мільйонів гривень на виготовлення «національного фільму патріотичного спрямування (аудіовізуального твору) Щедрик» компанії «АМА Віжн», засновником якої є все той самий Андрій Єрмак.
До відома, на останній шедевр Андрія Єрмака - фільм «Сквот32» держава виділила 10 мільйонів гривень. Фільм зібрав у прокаті аж 300 тисяч гривень. Ось таке кіно… Дистрибуцією «Сквоту32» займалась компанія MMD. Ось такий спільний бізнес на державні кошти.
dergkino.gov.ua/ua/news/show/1...
Крім того Андрій Єрмак є також засновником ТОВ "МЕДІЙНА ГРУПА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРТНЕРСТВА", ГО "СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ТЕЛЕ ТА КІНОІНДУСТРІЇ" та інших організацій. А це означає, що якщо потрібно буде засвоїти кошти одній людині, вона може прийти на конкурс від різних організацій. І що це, як не порушення антимонопольного законодавства?
Андрій Єрмак тепер не тільки може виготовляти за державні гроші кінопродукт, але і вирішувати, коли і де показувати продукцію Голівуду.
Тож, поза у яку поставили The Walt Disney Company АМКУ та картель українських корупціонерів із лобістом Єрмаком – незручна. І вирішувати американцям, чи стануть вони частиною українського корупційного механізму, чи потраплять у корупційний скандал, якими так славний Єрмак та його партнери.
ИСТОЧНИК: https://ord-ua.com

Комментарии (1) , последний более года назад [Ответить]


Re: Андрій Єрмак примушує The Walt Disney Company до партнерських стосунків

Автор: Григорий , опубликовано: 08.05.2019 в 15:40

"Совести (т.е. страха божьего) у тебя нет"
Манипулирование страхом (совестью) - любимое занятие религиозных извращенцев и политиков.
Слово "Совесть", не переводится ни на один язык мира. Оканчиваясь на "Ь", как и слово "мать", она одна. Попробуйте христианину (не Православному) объяснить пословицу: "Судим по закону, осуждаем по Совести". Для христианского мира правило другое: "Закон - есть закон", чтобы православный человек смог понять "Завет", Кириллу и Мефодию пришлось из Православной Азбуки убрать 1200 смысловых знаков и букв, написав слово Господъ с "ять", как слово мира человека: хлебъ, магазинъ и пр. Причём ты не можешь заранее сказать, есть ли у тебя совесть, это скажут другие.
Нажмите ссылку vk.com/photo510956269_4562392... - и читайте далее - Совесть не может быть - "чистой", или "грязной".
-—
У нацистов на бляхе ремня было написано - С нами Бог (Христианский) и сейчас у нас самые активные пропагандисты нацизма и фашизма сидят в кремле и Госдуме, особенно ярко проявляет себя в пропаганде Гитлеровских идей - господин Зюганов.
vk.com/photo510956269_4562392...
Нажмите ссылку vk.com/photo510956269_4562393... и читайте далее

Комментарии (0) [Ответить]

Последние сообщения

"ЧП. Расследование": "Падшие против павших" Новалист более 2-х дней назад
Re (2): "Dentsu Aegis Network" и "Action" –пора вернуть деньги государству! Хозяев обнальных контор - Матвеева Кирилла , Полякова Олега, Бодренко Дмития и решалу Родионова Дмиртрия , под суд! Маша Распутина более 4-х дней назад
Re: "Dentsu Aegis Network" и "Action" –пора вернуть деньги государству! Хозяев обнальных контор - Матвеева Кирилла , Полякова Олега, Бодренко Дмития и решалу Родионова Дмиртрия , под суд! Маша Распутина более 4-х дней назад
"Dentsu Aegis Network" и "Action" –пора вернуть деньги государству! Хозяев обнальных контор - Матвеева Кирилла , Полякова Олега, Бодренко Дмития и решалу Родионова Дмиртрия , под суд! Маша Распутина более 4-х дней назад
Внимание! ООО АТП-СпецТачки Уфа! Развод с грузоперевозками! ИП Хазиев И.Д. ИП Мухаметгалиев - мошенники! Сергей В. более 6 дней назад
По ситуации ПавелМ. более недели назад
В Приморском крае такая же история... Dmitriy более недели назад
Топорина Романа Алексеевича. Андерей72 более недели назад
Турки к 21 мая перекладывают ответственность за предательство крымских татар и черкесов на Россию Новалист более недели назад
1. Демократия – что это? Какая демократия справедливей? NirkoLavren более недели назад
Фролов Дмитрий Николаевич Алекс 1325 более 2-х недель назад
Re: Береговая ушла, но дело ее живет, а берега путают теперь новые лица из столицы BadBoy более 2-х недель назад
Граждане Узбекистана извиняются за своего соотечественника, оскорбившего День Победы Новалист более 2-х недель назад
Береговая ушла, но дело ее живет, а берега путают теперь новые лица из столицы Nabludatel более 2-х недель назад
Коронaвирус взялся за элиту Новалист более 2-х недель назад
Забытая помощь забытого союзника Новалист более 3-х недель назад
Критически опасные нарративы России Новалист более 3-х недель назад
Вечеринки Котова Андрея и братьев Лаптинских Никиты и Бориса Ирина Конева более 3-х недель назад
Новая работа для оппозиции Новалист более 3-х недель назад
Криминальный сотрудник Орлов Михаил Викторович Palkovvodec более 3-х недель назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com