Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

Кримінальні загони бандита «Калоші» (Костянтина Бєдового)

Автор: Таблоид Москвы, опубликовано: 06.05.2019 в 12:09

Несподівано для багатьох українців досить низький результат на президентських виборах отримав лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.
Основною причиною просідання рейтингу Наливайченка ЗМІ називають непродуману кадрову політику та залучення до виборчої кампанії одіозних осіб. Для прикладу, у столичному регіоні партія «Справедливість» була представлена відвертим криміналітетом, що повністю перекреслило її електоральні перспективи.
Ще у 2018 році цей політик демонстрував позитивну електоральну динаміку і згідно соціологічних даних мав рейтинг 2,5-3,5%. При ефективній виборчій кампанії він претендував на хороший результат і за підсумками президентських виборів мав шанси увійти у топ-6 по Україні. По факту В.Наливайченко отримав мізерні 0,22% (тобто лише 42,3 тис. голосів із 30 млн. виборців).
У Київській області керівниками виборчого штабу та офіційними довіреними особами кандидата у президенти В.Наливайченка стали Костянтин Бєдовой і Андрій Юга – вихованці впливового у минулому кримінального авторитета Віктора Рибалка, відомі у специфічних кругах як «Калоша» і «Длінний».
Причетність цих персонажів до ОЗУ «Рибки» вже багато про що говорить, адже у 90-х рр. дане бандитське угруповання спеціалізувалося на рекеті, рейдерських захопленнях, здирствах з малого і середнього бізнесу, розбоях і навіть вбивствах. З цього приводу Інтернет переповнений інформацією про «кримінальні подвиги» Бєдового і його партнера Юги. Їхній бізнес спочатку базувався на кримінальних зв’язках, а згодом був тісно пов’язаний із Партією регіонів, точніше з окремими одіозними представниками режиму Януковича, які виступали співзасновниками і в той же час гарантами діяльності сумнівних юридичних компаній.
І Бєдовой, і Юга у свій час переховувалися від українських правоохоронців за кордоном, отримали подвійне громадянство та змогли частково легалізувати «брудний кеш» із 90-х за допомогою афер із нерухомістю і напівзаконних схем купівлі-продажу автомобілів та інших товарів.
Не маючи у своєму розпорядженні розгалуженої системи партійних осередків в областях, Валентин Наливайченко довірив керівництво своєю партією на Київщині згаданим особам. Очевидно, його зацікавленість була не стільки в «цінних кадрах», скільки у тому, що його переконали у фінансовій спроможності «Калоші» і «Длінного» забезпечити процес виборів.
А гроші К.Бєдовой і А.Юга справді мали звідки взяти: награбовані у період буремних 90-х мільйони доларів, проституція і торгівля наркотиками, кришування у столичному регіоні сфери ритуальних послуг (тіньове керівництво першим в Україні приватним похоронним бюро «Скорбота», яке протягом тривалих років залишалося монополістом на ринку), рейдерське захоплення власності Київської міської спілки автомобілістів на 300 млн. гривень в кінці 2000-х і т.д.
Але якщо А.Юга («Длінний») розумів, що його негативний шлейф із минулого дискредитує лідера «Справедливості» В.Наливайченка і на публіці особливо не світився, то К.Бєдовой («Калоша») навпаки намагався маякувати всюди, де міг. Через невміння і брак досвіду, через нездатність до конструктиву, така публічна активність Бєдового призвела до того, що він розсварився із журналістами, неодноразово погрожував громадським активістам. Сепаратистська та українофобська риторика «Кості-Калоші» стала причиною його конфліктів із націоналістами. Дійшло до того, що Бєдовой зневажливо назвав «зрадниками» більшість українців, у тому числі наших захисників на Донбасі.
В результаті того, що партію «Справедливість» поступово почали асоціювати із цими кримінальними персонажами, вона почала втрачати свої позиції. Показовим є приклад як Костянтин Бєдовой («Калоша») намагався агітувати за Наливайченка, говорячи про низькі рейтинги із-за того, що в Україні живе 20% тупих і недорозвинутих громадян. Нагадаємо, це говорила довірена особа (!) кандидата у президенти.
Інший приклад провальної агітації – вихід в народ за кілька днів до голосування «Серьоги-Шайби» (Сергій Фесак) – підручного Бєдового із колишньої бандитської тусовки. З такими «агітаторами» нульовий результат був майже гарантований. Такі тільки своїм зовнішнім виглядом уже відлякували виборців.
А про ораторські здібності краще взагалі нічого не казати... До речі, у період кримінальних 90-х «первыми» називали лідерів бригад і невеликих злочинних угруповань.
Те, про що писала преса, підтвердили результати голосування на президентських виборах – криміналітет «местного разлива» своїми біографіями, своєю тупістю і примітивними підходами обнулив рейтинги громадсько-політичного руху «Справедливість» та дискредитував її лідера Валентина Наливайченка. Не допомогли навіть гроші лузерів і невдах «Калоші» і «Длінного». Їхня присутність у партії стала чорною плямою на репутації політсили, яка закрила шлях В.Наливайченку у велику політику.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

На Вінниччині кандидат в народні депутати Олег Мейдич купував голоси по 200 грн капарапапапа более 21 часа назад
АДВОКАТ РАССКАЗАЛ О "ГРУЗИНСКИХ СВЯЗЯХ" СУДЬИ ХАХАЛЕВОЙ капарапапапа более 3-х дней назад
Re: Полицейские подставы Вася Питерский 78 более 3-х дней назад
Дети Чарлза Милвертона rrrakitin более 3-х дней назад
Шантаж как национальный вид спорта rrrakitin более 3-х дней назад
Кто вы, мистер Аксютиц? Таблоид Москвы более 3-х дней назад
любой авторитарный режим может легко устранить незаконную торговлю оружием с помощью проверки всех оружейников на детекторе лжи, демократическая и плутократическая республики не могут (продолжение) кеша более 3-х дней назад
любой авторитарный режим может легко устранить незаконную торговлю оружием с помощью проверки всех оружейников на детекторе лжи, демократическая и плутократическая республики не могут кеша более 3-х дней назад
думаем и про вторую треть теневой экономики: почему у машинок для проверки купюр, которые во всех магазинах, нет еженедельного обновления ПО ? кеша более 3-х дней назад
еще раз к вопросу: почему до сих пор нет сканеров зрачка глаза на наркотики для богачей класса VIP и PREMIUM: думаем кеша более 3-х дней назад
Юрий Моша: Новые правила получения убежища в США вступили в силу Таблоид Москвы более 4-х дней назад
Грузинские связи «золотой судьи» Елены Хахалевой. Кто и как помог ей получить поддельный диплом в Грузии Таблоид Москвы более 4-х дней назад
Фейковый «меценат» — Elliot de la Valiere (Эллиот Дэ Ла Вальер) оказался аферистом и сутенером капарапапапа более 4-х дней назад
Брянск – Мордовия, полиция там и тут. Санечкин более 5 дней назад
Артур Золотаревский (Натан Золотаревский) и Максим Слуцкий «обскакали» Нарика Таблоид Москвы более 5 дней назад
Росбалт: потерпевшие требуют заслуженного наказания для Натальи и Ивана Стришних Таблоид Москвы более 5 дней назад
Тарас Чекурда: «решала» из 90-х рвется в большую политику Таблоид Москвы более 6 дней назад
Re (2): ООО Орион — воровство на оборонке Интересующийся более 6 дней назад
НАТАЛЬЯ И ИВАН СТРИШНИЕ ДОЛЖНЫ ПОНЕСТИ НАКАЗАНИЕ ЗА СВОИ ЗЛОДЕЯНИЯ. НЕИЗВЕСТНЫЕ СТРАНИЦЫ ИСТОРИИ КУЩЕВСКОЙ МАФИИ Таблоид Москвы более недели назад
Обещаю пообещать прошлые обещания... А на людей плевать! не оправдал ожидания более недели назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com