Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

Супрун в долі? Приватно-комунальна клініка Павла Ткачука

Автор: Таблоид НЕМИРОВА, опубликовано: 11.04.2019 в 12:28

Головний лікар Немирівської ЦРЛ Павло Ткачук – вдалий приклад симбіозу радянського корупціонера і безпринципного підприємця нової хвилі. На території очолюваного Павлом ткачуком закладу діє кілька державних і комунальних установ, а також приватний медичний центр, який головлікар віддав своїй коханці. І формально – різні люди, директор комунального закладу надав площу приватному товариству. Фактично – гроші йдуть у бюджет цивільної сім’ї глибоковіруючих людей, які живуть у гріхах.
Одразу як донедавна законна дружина Ольга Мороз (Ткачук) залишила Павла Ткачука, той не став довго зволікати. Одразу ж зробив для своєї коханки Тетяни Вишневської медичний центр на території довіреної йому лікарні. Саме тому адреса вул. Євдокименка 21 збігається і для Немирівської ЦРЛ, і для приватної клініки Ткачука-Вишневської. Остання просто знаходиться у п’ятиповерховому корпусі на 5 поверсі.
Все нове обладнання, яке отримала ЦРЛ було одразу передано до приватної клініки Ткачука і його коханки. Навіть лікарі, які мали гарну кваліфікацію – перейшли працювати до цього приватного закладу.
Коханка Ткачука Вишневська не стала зволікати. І хоч вона не має медичної освіти, та поїхала в турне містами області розповідати про аферу свого грішного Павла. Наприклад, восени 2018 року Вишневська презентувала немирівський центр у Козятині, де видавала корупцію за перемогу: «Немирівському «Медичному центру Святителя Луки» є справді чим приємно вражати. Насамперед, місцем розташування: тихе та спокійне. Після лікувальних процедур можна отримати заряд позитиву, наповнити душу спокоєм, гуляючи стежками парку-пам'ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Немирівський парк», а також, оглядаючи парк палацу княгині Щербатової».
КартиÐ... по запрÐ&... ткачуÐ... неми&#... лика&#...
Тільки задумайтесь – приватна клініка хизується тим, що вона незаконно відібрала у немирівчан комунальну територію, яку використовує задля власного збагачення, а не заради лікування пацієнтів, як того вимагає Коституція!
Недарма Тетяна Михайлівна каже: «Кваліфіковані спеціалісти та сучасне обладнання забезпечують високу якість діагностики та лікування». Адже Павло Ткачук просто вкрав нове обладнання, яке поставлялось до немирівської ЦРЛ за бюджетні кошти, а тепер вимагає, щоб люди платили у приватну клініку, проходячи діагностику на обладнанні, яке закупили за бюджетні кошти задля того, аби прості люди могли проходити обстеження безкоштовно!
І зовсім вже блюзнірством виглядають слова Тетяни Вишневської про малозабезпечених громадян: «Якщо літнім батькам потрібна консультація спеціалістів і відповідне лікування, то вдячні діти везуть їх не у загальні черги, де таким особливо важко. Вони звертаються до нашого медичного Центру, де їх зустрінуть не лише із щирою усмішкою і пропозицією попити чаю, а й цілковитою всебічною увагою». Перекладаємо для тих, хто досі не зрозумів. Павло Ткачук створив таку систему у Немирівській ЦРЛ, що пацієнти просто вимушені платити гроші, аби не стояти у фіктивних бюрократичних чергах, аби отримати безкоштовні послуги, які гарантує законодавство, і йти до його ж приватної клініки, яку він розмістив у будівлі ЦРЛ!
Годі й казати, що кошти, які держава та районна влада виділяли на ремонт лікарні Павло Ткачук перенаправив на ремонт свого приватного медичного закладу. І ще й хизується тим! Послухайте, як розписує умови у приватній клініці його коханка Вишневська: «У кожній палаті – тепла вода, зручні медичні ліжка та меблі, окремі санвузли, можливість прийняти душ. За потреби цілодобової госпіталізації при оперативних втручаннях пацієнтам потрібні лише телефон, зарядний пристрій та особисті речі - всім рештою забезпечуємо. В палатах передбачено перебування лише по одному хворому, однак при цьому є можливість і постійного перебування за потреби когось з родичів. Високоякісне харчування із врахуванням особливостей кожного організму. Тобто ми підтримуємо європейський рівень та якісний догляд». І це при тому, що поруч, де знаходиться районна лікарні – умови нестерпні та такі, які принижують людську гідність!
Ось такі спритники, як Павло Ткачук і доводять стан медицини до катастрофічного, коли ввірене їм комунальне підприємство перетворюють у базу для створення приватного паразита, який висмоктує бюджетні гроші і гроші пацієнтів!
ПРАЦІВНИКИ ЛІКАРНІ (176 підписів)

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

Re (2): Сотрудник EMC Лихачев Павел Алексеевич украл у работодателя 13 млн рублей EngineeringRed более 6 часов назад
Re: Сотрудник EMC Лихачев Павел Алексеевич украл у работодателя 13 млн рублей Николай_второй более 9 часов назад
ЖИЗНЬ И УДИВИТЕЛЬНЫЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ ГРАЖДАНИНА ЛЕГОШИНА капарапапапа более 2-х дней назад
как судья Белкина Вера (Дорогомиловский суд) взяла бабло у вора в законе nevznachay более 3-х дней назад
День упования Алик Бахши более 3-х дней назад
Re (2): ООО Орион — воровство на оборонке Светлана Борисовна более 4-х дней назад
Re: ООО Орион — воровство на оборонке Светлана Борисовна более 4-х дней назад
Клан Ониани-Хахалевы и «ОБД»: кто стоит за разорением и арестом застройщика Олега Георгизова в Краснодаре Колобкоff более 5 дней назад
Грузинський Легіон – від героїзму до мародерства? dada33333 более 6 дней назад
Внимание, мошенники! Елена и Анна Касьяненко ответят за махинации с наследством покойного донского депутата dada33333 более 6 дней назад
КОМПАНИЯ IQDEMY UKRAINE: ИНФОРМАЦИЯ, ОТЗЫВЫ О РАБОТОДАТЕЛЕ IQDEMY UKRAINE dada33333 более 6 дней назад
Сотрудник EMC Лихачев Павел Алексеевич украл у работодателя 13 млн рублей dada33333 более 6 дней назад
Re (2): В Приморье власти продолжают ПЛЮЩИТЬ удэгейцев! viktory более 6 дней назад
Ртутная коррупция Ecolog28 более недели назад
Бандит-сепаратист «Костя Калоша» пробивает очередное дно капарапапапа более недели назад
ПОЛИЦИЯ ПРИЛУК «КРЫШУЕТ dada33333 более недели назад
Сможет ли ВРИО Санкт-Петербурга стать губернатором при таких "налоговых" кадрах... MarinaPiter78 более недели назад
Экс-регионал Атрошенко хочет через «Слугу народа» завести в Раду свою марионетку Татьяну Бойко dada33333 более недели назад
Первое профессиональное назначение Зеленского: что известно о новом руководителе службы внешней разведки Украины Владиславе Бухареве dada33333 более недели назад
Эксперт раскритиковал планы Зеленского отложить рынок электроэнергии на год popoyryrfff более 2-х недель назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com