Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

ЩО РОБИТЬ ЦЕРКВА УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ НА ТЕРИТОРІЇ ВІННИЦЬКОГО ГЛАВКУ НАЦПОЛІЦІЇ ?

Автор: УКРОП, опубликовано: 09.02.2019 в 15:39

В теренах інтернету набуває розголосу оприлюднена насайті прес-служби місцевої єпархії УПЦ МП інформація про те, що «29 січня архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій відвідав храм святого великомученика Димитрія Солунського м. Вінниці, що знаходиться на території головного управління нацполіції (керівник – генерал поліції Юрій Педос).Архіпастир, у співслужінні духовенства на чолі з настоятелем храму протоієрея Сергія Гудзенка, відслужив молебень та панахиду за правоохоронцями, що загинули при виконанні службових обов’язків».
Нагадаємо, що17 грудня стало відомо, що митрополит Симеон оголосив про перехід у Помісну церкву України. Разом з ним перейшла під нову юрисдикцію і паства Спасо-Преображенського храму. УПЦ Московського патріархату, яка не визнає Об’єднавчий Собор і Помісну церкву України, призначила на посаду митрополита Вінницького і Барського нового ставленника — архіепіскопа Варсонофія Бородянського. Після того, як в Україні створили єдину Православну церкву — у державі перестали існувати УПЦ Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква. Вони саморозпустилися, а нова церква є їхньою спадкоємицею.
Ось тут і виникає питання, як визнаний УПЦ МП (РПЦУ) предстоятелем Вінницької єпархії архієпископ Варсонофій 29 січня керував службою у храмі великомученика Димитрія Солунського на території ГУНП у Вінницькій області.Оскільки Московський патріархат дотримується тісних зв’язків з Росією, не всі вінничани та працівники обласного главку поліціїзрозуміли, як таке могло статися.
Після цього інциденту виникає низка питань до керівника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса. Зокрема, чому проросійського священника-сепаратиста гостинно зустрічають за парканом режимного об’єкта?
Відомо, що з часів побудови цього храму вона є власністю обласного главку поліції та передана в користування релігійній громаді. В аналогічному випадку в січні поточного року керівник училища охорони МВД в м.Вінниці та релігійна громада «попросили» визначитися зі своєю приналежністю до РПЦ чи ПЦУ місцевого священникаВіктора Парандюка. Останній залишив приміщення храму, не забувши прихопити з собою купол (придбаний за кошти вірян).
Більш того, Вінницьким главком нацполіції було поширено інформацію із роз’ясненнями щодо незаконності прийнятих рішень, які приймаються на зборах територіальних громад відносно переходу до ПЦУ. Тобто, висококваліфікований юрист главку вирішив розтлумачити Закон України, взявши на себе повноваження Верховного Суду?
Схоже Юрій Педос патріотичного проукраїнського рішення приймати не збирається в очікуванні результатів виборів ПрезидентаУкраїни чи зміни зовнішньополітичного курсу нашої держави.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

лддбь Галкир 36 минут назад
САМАЯ ДОРОГАЯ В РОССИИ ПРОСТИТУТКА НАИЛЯ АСКЕР-ЗАДЕ Костин невс более 20 часов назад
Банкир –либерал и криминал? nimara более суток назад
задержаны крупные Новосибирские мошенники - Мелоян Вреж Амирханович sobrnsk2003 более суток назад
Кедрово-ореховые страсти! Михайло Потапыч более суток назад
Европейцы пытаются выскользнуть из-под санкций Клинцовский более суток назад
Дмитрий Харитин – профессиональный «кидало» банков и доверчивых граждан Дмитрий Харитин аферист более 3-х дней назад
Re: Для чего «Ночным волкам» нужен мусорный полигон? ward более 3-х дней назад
Жонибек - Джаба njfdlf более 4-х дней назад
СЕПАРАТИСТ «КОСТЯ КАЛОША» УГРОЖАЕТ ФИЗИЧЕСКОЙ РАСПРАВОЙ ВЛАДЕЛЬЦУ ТЕЛЕКАНАЛА ИВАНУ ГРИШИНУ КАРАМБАОЛЬ ИВАНОВИЧ более 4-х дней назад
Дорожное строительство – пыль в глаза nered более 4-х дней назад
Кавказская гидра: Арашуковы, Карапетяны, Тер-Аванесов kewof более 4-х дней назад
ФАМИЛИИ ИСТИННЫХ РАЗРУШИТЕЛЕЙ ПАМЯТНИКОВ АРХИТЕКТУРЫ ОДЕССЫ ПОКА ОСТАЮТСЯ ГЛАВНОЙ ТАЙНОЙ ГОРОДА Таблоид Одессы более 5 дней назад
Бывший сенатор и вице-президент ВТБ не знаком с Арашуковыми DavidYacobson66 более 5 дней назад
Для чего «Ночным волкам» нужен мусорный полигон? Таблоид Москвы более 6 дней назад
Большая Московская: быть или не быть одному из красивейших зданий на Дерибасовской Таблоид КГБ более 6 дней назад
Коррупционные заработки Леши Кудрявцева. Кто и как доит нацпарк БИКИН. Юрий Длиннорукий более 6 дней назад
Re (2): Кольцов Сергей Валентинович Maria более 6 дней назад
Кавказские кланы: сила в силе najog более 6 дней назад
МОСКВИЧЕЙ У ПОДЪЕЗДОВ «СНЯЛИ» НА ЛИШНИХ 4 МИЛЛИОНА ДОЛЛАРОВ Компромат Москвы более недели назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com