Компромат.Ru ® Форум

Читают с 1999 года

Весь сор в одной избе

Библиотека компромата

ЩО РОБИТЬ ЦЕРКВА УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ НА ТЕРИТОРІЇ ВІННИЦЬКОГО ГЛАВКУ НАЦПОЛІЦІЇ ?

Автор: УКРОП, опубликовано: 09.02.2019 в 15:39

В теренах інтернету набуває розголосу оприлюднена насайті прес-служби місцевої єпархії УПЦ МП інформація про те, що «29 січня архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій відвідав храм святого великомученика Димитрія Солунського м. Вінниці, що знаходиться на території головного управління нацполіції (керівник – генерал поліції Юрій Педос).Архіпастир, у співслужінні духовенства на чолі з настоятелем храму протоієрея Сергія Гудзенка, відслужив молебень та панахиду за правоохоронцями, що загинули при виконанні службових обов’язків».
Нагадаємо, що17 грудня стало відомо, що митрополит Симеон оголосив про перехід у Помісну церкву України. Разом з ним перейшла під нову юрисдикцію і паства Спасо-Преображенського храму. УПЦ Московського патріархату, яка не визнає Об’єднавчий Собор і Помісну церкву України, призначила на посаду митрополита Вінницького і Барського нового ставленника — архіепіскопа Варсонофія Бородянського. Після того, як в Україні створили єдину Православну церкву — у державі перестали існувати УПЦ Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква. Вони саморозпустилися, а нова церква є їхньою спадкоємицею.
Ось тут і виникає питання, як визнаний УПЦ МП (РПЦУ) предстоятелем Вінницької єпархії архієпископ Варсонофій 29 січня керував службою у храмі великомученика Димитрія Солунського на території ГУНП у Вінницькій області.Оскільки Московський патріархат дотримується тісних зв’язків з Росією, не всі вінничани та працівники обласного главку поліціїзрозуміли, як таке могло статися.
Після цього інциденту виникає низка питань до керівника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса. Зокрема, чому проросійського священника-сепаратиста гостинно зустрічають за парканом режимного об’єкта?
Відомо, що з часів побудови цього храму вона є власністю обласного главку поліції та передана в користування релігійній громаді. В аналогічному випадку в січні поточного року керівник училища охорони МВД в м.Вінниці та релігійна громада «попросили» визначитися зі своєю приналежністю до РПЦ чи ПЦУ місцевого священникаВіктора Парандюка. Останній залишив приміщення храму, не забувши прихопити з собою купол (придбаний за кошти вірян).
Більш того, Вінницьким главком нацполіції було поширено інформацію із роз’ясненнями щодо незаконності прийнятих рішень, які приймаються на зборах територіальних громад відносно переходу до ПЦУ. Тобто, висококваліфікований юрист главку вирішив розтлумачити Закон України, взявши на себе повноваження Верховного Суду?
Схоже Юрій Педос патріотичного проукраїнського рішення приймати не збирається в очікуванні результатів виборів ПрезидентаУкраїни чи зміни зовнішньополітичного курсу нашої держави.

Комментарии (0) [Ответить]


Последние сообщения

Как остаться преЗЕдентом Таблоид Москвы более 17 часов назад
Кто разваливал армию изнутри: Андрей Портнов, Иван Гранцев, Михаил Ежель Таблоид Москвы более 17 часов назад
О нарушении прав КМН при избрании Совета КМН при ФГБУ НП “Бикин”. Gegj более 22-х часов назад
Re: ОТЗЫВЫ ЕВРОПЕЙСКАЯ ОНКОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА ПРО252425 более суток назад
Re: ОТЗЫВЫ ЕВРОПЕЙСКАЯ КЛИНИКА ПРО252425 более суток назад
Денис Вороненков, Станислав Кондрашов и АО Тельф: история смертельного предательства Каван Gfgjtr более суток назад
Re: НУ ПОЧЕМУ Аленка более суток назад
Re: Новое путинское налогообложение Алла-я более суток назад
В путинской россии строят базары вместо заводом торгаш более суток назад
действующий директор ГБОУ СОШ № 2098 имени Героя Советского Союза Л.М.Доватора - депутат МосГорДумы с уголовным прошлым Перфилова Надежда Рафаиловна более 2-х дней назад
действующий директор ГБОУ СОШ № 2098 имени Героя Советского Союза Л.М.Доватора - депутат МосГорДумы с уголовным прошлым Перфилова Надежда Рафаиловна более 2-х дней назад
последние финансовые новости nastyaz более 2-х дней назад
Пак Петр Николаевич Сашасуралмаша более 3-х дней назад
"Итальянский дворик: отступные больше 1 500 000" weroc более 4-х дней назад
Бизнес в небольшом городе: репутация решает всё Qjp более 4-х дней назад
Re (2): Комиссаров и успешный рейдерский проект неизвестных лиц Марина М. более 4-х дней назад
«Отравление по-итальянски» всколыхнуло общественность Ноябрьска gertubi более 4-х дней назад
Если Ты От Жизни От Своей Устал… Коля Калина более 6 дней назад
Зеленський веде у владу «смотрящих» часів Януковича Таблоид Москвы более 6 дней назад
Павлом Ткачуком зацікавилася генпрокуратура, він не платить податки! 33 канал более 6 дней назад
Drudge Report Рейтинг@Mail.ru

Compromat.Ru ® — зарегистрированный товарный знак. Св. №319929. 18+. compromat2net@gmail.com